• photo_2016-04-25_14-28-22.jpg
  • photo_2016-04-25_14-28-30.jpg
  • photo_2016-04-25_14-29-15.jpg
  • photo_2016-04-25_14-29-20.jpg
  • photo_2016-04-25_14-29-31.jpg

بوفالوها عمدتا حیواناتی تنومند با شاخ های قدرتمند و دراز هستند ولی شاخ های این بوفالو در نوع خود بی نظیر است.

ادامه مطلب...

برای مدیر و کارگران کارخانه Jinhua Partytime Latex Art and Crafts در چین فرقی نمی کند، دونالد ترامپ برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود یا هیلاری کلینتون.

ادامه مطلب...

روز گذشته نیروهای پلیس فرانسه در پاریس به 75 هزار تظاهرکننده معترض به اصلاح قانون کار حمله و حداقل 58 تن را بازداشت کردند.

ادامه مطلب...

مازراتی آخرین مدل خودروی خود را معرفی کرد.

ادامه مطلب...

یک پیرمرد ۶۸ ساله نپالی که در کودکی به علت فقر والدینش نتوانسته بود به مدرسه برود و درس بخواند این روزها در حال محقق کردن رویای قدیمی خود است.

ادامه مطلب...

بیمۀ شخص ثالث برای دوچرخه سواران

بیمۀ شخص ثالث بیمه­ای است که خودروی سبک و سنگین و همچنین موتورسیکلت­ را تحت پوشش قرار می­دهد. این پوشش در بین مردم شناخته شده است. بنا بر این در صورت گسترش دامنۀ شمول آن به راحتی در بین مردم دامنۀ جدید تحت پوشش بسط می­یابد.

گاهی اوقات خلاقیت عکاسان در شکار لحظه‌های خاص در طبیعت صحنه های زیبایی خلق می‌کند.

ادامه مطلب...

با برگزاری هفتمین دوره از رقابت سالانه عکس زمین و آسمان زیباترین و برترین عکس های تهیه شده از شگفتی های آسمان و زمین در شب انتخاب و معرفی شدند.

ادامه مطلب...

شرکت بیمۀ لانکاستر به مناسبت سی امین سالگرد تأسیس خود بزرگترین رژۀ خودرو را برگزار کرد

شرکت بیمۀ لانکاستر رکوردی را به نام خود با عنوان بزرگترین رژۀ خودرو به ثبت رسانده است. این رژه با یکصد و چهل و چهار خودروی کلاسیک و مدرن در پیست مسابقۀ روکینگهام در کوربی از شهرهای نورت هامپشایر در روز شنبه بیست و دوم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و نود و چهار هجری شمسی، برابر با بیست و یکم جمادی­الثانی سال یکهزار و چهارصد و سی و شش هجری قمری و برابر با یازدهم آوریل دوهزار پانزده برگزار گردید.

این رژه به مناسبت سی­امین سالگرد تأسیس شرکت بیمه لانکاستر و به منظور بالا بردن سطح آگاهی مردم از نام تجاری ترتیب داده شد.

این رژه با حضور بیش از یکصد خودروی کلاسیک و مدرن و با شعار «ما افخار میکنیم که در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسیم.» برگزار شد. این رژه با تکان دادن پرچم آبی آغاز شد در حالی که خودروها فاصلۀ مناسب را با یکدیگر حفظ می­کردند. این رکورد با حضور نمایندۀ گینس در محل برگزاری رژه به ثبت رسید.

اگر شما هم از جمله علاقمندان به بازی پرندگان خشمگین یا Angry birds باشید، حتما از مشاهده این پرنده تعجب می‌کنید.

ادامه مطلب...